HVP > Hasičská pojišťovna> Kontakty> Informace pro klienta

 

Informace pro klienta

podle § 21 zákona č. 38/2004 Sb., o pojišťovacích zprostředkovatelích a samostatných likvidátorech pojistných událostí a o změně živnostenského zákona

Provozovatelem stránek www.khasicskapojistovna.cz je společnost SK FINANZ, s.r.o.

Pojišťovací zprostředkovatel

Právnická osoba
 
obchodní firma:
SK FINANZ s.r.o.
sídlo:
Tŕnistá 6, 949 01 Nitra, Slovenská republika
IČO:
35 905 913
zápis v OR
vedeno u Okresního soudu Nitra, oddíl Sro, vložka 25243/N
jednatel: Patrik Balla
zápis do registru ČNB:
078842PZ-SK
den zahájení činnosti:
30.10.2004
odpovědný zástupce pojišťovacího agenta, který odpovídá za uzavírání pojistných smluv:
Patrik Balla

Zápis společnosti SK FINANZ s.r.o. v registru pojišťovacích zprostředkovatelů lze ověřit na internetových stránkách ČNB.

SK FINANZ s.r.o. nemá u žádné pojišťovny, s kterou má být pojištění sjednáno, přímý nebo nepřímý podíl na hlasovacích právech a kapitálu převyšující 10%.

Žádná pojišťovna, se kterou má být pojištění sjednáno, nebo osoba ovládající danou pojišťovnu nemají přímý nebo nepřímý podíl na hlasovacích právech a kapitálu společnosti SK FINANZ s.r.o., převyšující 10%.

Stížnost na společnost SK FINANZ s.r.o. jakožto pojišťovacího zprostředkovatele lze podat ústně nebo písemně na ČNB, Na Příkopě 28, Praha 1, zelená linka 800 160 170, email: info@cnb.cz. Žalobu na pojišťovacího agenta lze podat u věcně a místně příslušného soudu.

Na žádost pojistníka mu bude předložen doklad  o zápisu společnosti SK FINANZ  s.r.o. do registru pojišťovacích zprostředkovatelů a bude mu sdělen způsob odměňování společnosti SK FINANZ s.r.o.

 

 

 

 

Tiskové zprávy

  • 6. 10. 2019
    Svaz průmyslu: zahraniční poptávka slábne, růst ekonomiky zpomalí
    více informací »
  • 6. 10. 2019
    Schillerová: Návrhem bankovní daně by ČSSD porušila koaliční dohodu
    více informací »

Zobrazit všechny zprávy »


Kalkulator

Novinky

Hasičská vzájemná pojišťovna své produkty nezdražila

Hasičské noviny 8.3.2013 zveřejnili rozhovor s obchodní ředitelkou Hasičské vzájemné pojišťovny o činnosti a produktech společnosti. více »

Počet pojištěných vozidel v databázi ČKP

Počet vozidel s poviným ručením, registrovaných v databázi České kanceláři pojistitelů, neustále roste. K 30.6.2011 již přesáhl 6,7 milionů vozidel a za poslední rok narosl o více než 130 tisíc. více »

Nepojištění letos zaplatili již 100 miliónu korun

Nepojištění letos zaplatili již 100 miliónu korun

K dnešnímu dni, od začátku letošního roku, zaplatili neplatiči povinného ručení do garančního fondu České kanceláře pojistitelů (ČKP) celkem již 100 miliónu korun na sankčních příspěvcích. Pro srovnání – za celý loňský rok bylo na sankčních příspěvcích vybr... více »